Dom i ogród

Parkaria


Ławki bez oparcia

Zapraszamy Cię do odkrycia Parkarii – doświadczonego producenta małej architektury miejskiej, który od dekady dostarcza najlepsze rozwiązania dla Twojej przestrzeni. Od chwili naszego powstania w 2009 roku nieustannie świadczymy usługi na terenie całego kraju, zdobywając zaufanie klientów z pasją i zaangażowaniem.

Jesteśmy szybcy, precyzyjni i otwarci na każde wyzwanie. Dlatego właśnie warto skontaktować się z nami i wysłać zapytanie ofertowe. Parkaria to nie tylko producent mebli miejskich – to twórcy wyjątkowych przestrzeni, gdzie magia spotyka funkcjonalność.

W naszej warsztatowej krainie powstają meble miejskie, które redefiniują otoczenie. Nasze ławki, ławki bez oparcia, kosze i słupki nie tylko ograniczają wjazd pojazdów, ale także zapraszają do odpoczynku, relaksu i integracji. Stojaki rowerowe i donice miejskie dodają uroku, a także przyjazności dla środowiska. W Parkarii cenimy różnorodność, dlatego oferujemy meble wykonane ze stali, żeliwa, betonu i nawet drewna – aby każde miejsce miało swój wyjątkowy charakter.

Nazwa firmy: Parkaria

Adres: ul. Żuków 3, 37-611 Cieszanów, podkarpackie

Telefon: 22 750 19 89

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 08.07.2023