Technologia

Foster Technologies


Xiaomi Roborock Warszawa

Xiaomi mijia roborock to nowoczesny sprzęt wyposażony w funkcję odkurzania i mycia. Wiele różnych opcji robota pozwala na niezwykle efektywne sprzątanie w dość krótkim czasie. Zestaw wbudowanych czujników ustala pozycje, moc pracy, prędkość wentylatora, automatycznie określa odległość od przedmiotów i ścian i powierzchnie na jakiej Xiaomi Mijia Roborock ma pracować.

Inteligentny odkurzacz Xiaomi Roborock jest dostępny w Warszawie i innych dużych miastach, nie trzeba sprowadzać go z zagranicy.

Nowoczesny Xiaomi Roborock posiada funkcję zamiatania i mycia podłogi. W dolnej części odkurzacza mieści się zbiornik na wodę, który w trakcie sprzątania nawilża specjalną mikrofibrę przeznaczoną do skutecznego sprzątania. Specjalny system użyty w Xiaomi Roborock zwany plant bionic pobierze dokładnie tyle wody ile potrzebuje do wymycia określonej powierzchni.

Laser LDS zamontowany w obracającej się o 360 stopni głowie odkurzacza Xiaomi mijia roborock pozwala na bardzo prezyzyjne mierzenie odległości do przedmiotów, ścian i innych przeszkód. A algorytm SLAM jednoczenie nawiguje i buduje mapę pomieszczenia w czasie rzeczywistym. Dzięki tym dwóm funkcjom Xiaomi Mijia Roborock dokładnie określa trasę czyszczenia i zapewnia najbardziej efektywne sprzątanie pomieszczeń w których aktualnie pracuje.

Cały proces sprzątania można kontrolować za pomocą aplikacji Mijia udostępnionej przez firmę Xiaomi. Dzięki aplikacji dostosujemy wiele różnych opcji, tak, żeby sprzątanie sprzętem Roborock było jak najbardziej optymalne.

Dzięki unikalnemu systemowi tornado płaskie szczotki odkurzacza Xiaomi Roborock dopasowują się do podłoża i koordynują boczne szczotki. Moc ssania z jaką pracuje robot firmy Xiaomi to 2000 PA. Te dwie rzeczy sprawiają, że sprzątanie będzie niezwykle precyzyjne i intensywne. Dodatkowo po uruchomieniu odpowiedniej opcji odkurzacz Roborock rozpozna dywan i zacznie pracować z najsilniejszą mocą.

Nieważne czy nasze mieszkanie znajduje się w mieście Warszawa, czy jakimkolwiek innym miejscu w Polsce. Xiaomi Roborock jest dostępny w każdej lokalizacji dzięki sprzedaży internetowej.

Nazwa firmy: Foster Technologies

Adres: Ul. Estrady 86, 01-932 Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 888 141 618

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.12.2019