Usługi

Dom Aukcyjny Ostoya


Skup złotych monet

Prowadzimy Dom Aukcyjny Ostoya zlokalizowany w Warszawie w Galerii Zajączka. Proponujemy również aukcje internetowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem wartościowych przedmiotów. Dodatkowym profilem naszej działalności jest również skup złotych monet. Zajmujemy się tym od bardzo dawna.
Numizmatyka jest przede wszystkim naszą wielką pasją i sposobem na życie. Nie traktujemy jej wyłącznie jako sposobu na zarabianie pieniędzy. Dlatego o monetach wiemy bardzo dużo. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, dzięki której z łatwością i szybko dokonujemy rzetelnej wyceny. Skup złotych monet prowadzimy od wielu lat, a od początku naszej działalności zaufało nam wielu zadowolonych Klientów. Ich grono poszerza się nieustannie, a to dzięki temu, co jesteśmy im w stanie zaoferować. Już teraz sprawdź jak wiele możesz zyskać dzięki współpracy z nami.
Jesteśmy solidnym partnerem – zapewniamy rzetelne informacje o monetach, korzystną wycenę i przejrzyste zasady współpracy. Co ważne, skupujemy monety za gotówkę. Tak więc przychodząc do naszego domu aukcyjnego, możesz mieć pewność, że za przekazaną nam monetę czy monety, otrzymasz pieniądze. Bez względu na to, czy masz pewność, że posiadane przez Ciebie monety mają wartość, czy może nie masz żadnej wiedzy w tej sprawie, skontaktuj się z nami. Za wycenę nic nie płacisz, a naprawdę wiele możesz zyskać. Skup złotych monet prowadzimy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Chcielibyśmy mieć ich jak najwięcej. Zainteresujemy się każdą monetą, jaką do nas przyniesiesz i jak już wspomnieliśmy, odwdzięczymy się gotówką.
Szczegółowe informacje dotyczące naszej aktualnej oferty odnajdziesz na naszej stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do licytacji!

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019