Usługi

Collegium Balticum cb.szczecin.pl


Collegium Balticum

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum to jedna z najbardziej renomowanych niepublicznych uczelni województwa Zachodniopomorskiego. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie to synonim najwyższej jakości nauczania specjalistów o profilu praktycznym. Szkoła specjalizuje się w kształceniu na kierunkach: Pedagogika, Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Informatyka. W chwili obecnej Collegium Balticum prowadzi rekrutację zimową, która potrwa do końca lutego. Zajęcia rozpoczną się już w marcu.

Atutem Collegium Balticum jest to, że kształci swoich studentów w wymiarze praktycznym, a nie jedynie teoretycznie. Nieustannie rozszerza spektrum działalności i elastycznie reaguje na potrzeby rynku pracy i stawia na kierunki i specjalności, po ukończeniu których absolwenci mogą liczyć na ciekawą i satysfakcjonującą pracę. Rozległa wiedza praktyczna; kontakt z aktywnymi zawodowo profesjonalistami, doświadczonymi praktykami; uczciwe i przejrzyste warunki kształcenia; zero ukrytych kosztów; konkurencyjne czesne i zaangażowanie uczelni w pomoc dla lokalnych społeczności wywołują, niezmiennie od lat ogromne zainteresowanie działalnością i ofertą Collegium Balticum. Biuro Projektów Międzynarodowych SSW Collegium Balticum aktualnie rozpoczyna kilkanaście kolejnych międzynarodowych projektów edukacyjnych, stwarzając tym samym lokalnym przedsiębiorcom szanse pozyskiwania pracowników, partnerów biznesowych oraz rynków zbytu.

Na każdym etapie kształcenia SSW Collegium Balticum czerpie z wiedzy praktyków. dlatego też studenci mają do czynienia ze sprawdzonymi rozwiązaniami wykorzystywanymi aktualnie przez specjalistów w swoich branżach. Ponieważ uczelnia stale monitoruje sytuację na rynku pracy, elastycznie adaptuje swój program do potrzeb przedsiębiorców, którzy poszukują pracowników wśród absolwentów i studentów uczelni wyższych. W konsekwencji wielu studentów Collegium Balticum łączy naukę z pracą. Tym co sami słuchacze studenci doceniają w szczególności, jest unikanie w programach nauczania zagadnień, które z punktu widzenia przyszłej profesji są niepotrzebne, lub drugorzędne.

W planach SSW Collegium Balticum jest uruchomienie kolejnych kierunków, mowa przede wszystkim o kosmetologii oraz fizjoterapii – ich program jest konsultowany z lokalnymi przedsiębiorcami. Każdego przyszłego studenta interesuje ile będzie to kosztowało. Należy więc napisać o korzystnych rabatach w wysokości czesnego. Aktualnie, w ramach promocji jest możliwość uzyskania jednego czesnego gratis. Istnieje też możliwość zniżki za cały okres studiów magisterskich dla przedstawicieli służb mundurowych, zapisujących się na studia indywidualnie. Szczegóły a także pozostałe możliwości zniżek warto sprawdzić na stronie internetowej Collegium Balticum (www.cb.szczecin.pl). Również tam znajdą Państwo dokładne informacje o kierunkach zimowego naboru. Warto również dodać, że pierwszy ze wspomnianych kierunków naboru zimowego, tzn. Informatyka, to specjalność stworzona na miarę wymagań nowoczesnego społeczeństwa technologicznego.

Absolwenci znajdują pracę w prestiżowych przedsiębiorstwach już w trakcie studiów. SSW Collegium Balticum zapewnia swoim studentom specjalistyczną i unikalną wiedzę w zakresie programowania (nowoczesne języki i środowiska programistyczne), testowania oprogramowania, technologii internetowych lub administrowania chmurami danych, projektowania systemów dedykowanych dla branży Automotive i branży medycznej, wykorzystywanie specjalistycznych sterowników lub mikrokontrolerów.

Krótko mówiąc, perspektywy zawodowe absolwentów są praktycznie nieograniczone. Absolwent kierunku uzyskuje tytuł inżyniera a także pewny i świetnie płatny zawód.

Nazwa firmy: Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Adres: ul. Mieszka I 61c, 71-011 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 91 483 81 62

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 08.11.2020