Pozostałe

Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Łódź


Seszele i Mauritius

Wakacje, wycieczki, wyjazdy objazdowe ze zwiedzaniem, rejsy statkiem albo weekendowe wypady za granicę to nasza domena. Prowadzimy krok po kroku naszych turystów po meandrach rezerwacji wyjazdów turystycznych, odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące programu zwiedzania i wycieczek fakultatywnych, a także uczciwie opisujemy, co wchodzi w skład świadczeń gwarantowanych w cenie imprezy, a za co trzeba zapłacić dodatkowo – w wersji dobrowolnej lub obligatoryjnej. Nasze biuro podróży Logos tour asystuje klientom przy wyjazdach do najdalszych zakątków świata, między innymi na rajskie wyspy – Seszele i Mauritius. Urlop spędzony w tym miejscu z naszym biurem podróży Logos tour może być ziszczeniem twoich marzeń. To także doskonały pomysł na podróż poślubną, a nawet wakacje rodzinne z dziećmi. Dla każdego klienta nasze biuro podróży przygotuje odpowiednią ofertę wyjazdową.

Jako biuro podróży Logos tour zapewniamy kompleksową obsługę dla naszych klientów, która rozpoczyna się z chwilą przekroczenia przez klienta progu naszej siedziby lub oddziału, albo złożenia zapytania na stronie internetowej. Mamy w swojej ofercie interesujące, oryginalne pod względem swojego programu i kierunku wyjazdowego, wczasy i wycieczki na 7 kontynentów. Docieramy wszędzie tam, gdzie chcą trafić nasi turyści.

Jeśli marzy ci się raj na ziemi i możliwość spędzenia w nim swoich wakacji, możesz śmiało bukować bilety w naszym biurze podróży i rezerwować wyjazd na Seszele. To cudowne państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim, mniej więcej w odległości aż 1600 km od wschodnich wybrzeży Afryki, ma doskonałe warunki do rozwoju turystyki. Dla Europy Seszele odkryto dopiero w XVI wieku – dokonali tego Portugalczycy. W połowie XVII wieku Seszele anektowane zostały przez Francję. Dlatego kultura i język francuski dominują na tych wyspach. Łącznie Seszele obejmują grupę aż 115 wysp pochodzenia wulkanicznego i koralowego, a dwa główne archipelagi to Wyspy Wewnętrzne i Wyspy Zewnętrzne. Największą wyspą Seszeli jest Mahe, gdzie znajduje się stolica kraju – Victoria. Kolejne pod względem wielkości są wyspy Praslin, Silhouette czy La Digue. Przez lata Seszele były zarządzane przez władze Mauritiusu, położonej niedaleko wyspy. Podobnie jak i Seszele, Mauritius ma wysokie walory turystyczne, dzięki swojemu urokliwemu położeniu. Stanowi część archipelagu Maskarenów. Na pewno wakacje na Mauritiusie i na Seszelach będą niezapomniane.

Przekonaliśmy cię, że wakacje na Seszelach i Mauritiusie to najlepszy wybór na spędzenie idealnego urlopu, w doskonałych warunkach, w turystycznym raju? Jeśli tak, zapraszamy do rezerwowania naszych wyjazdów turystycznych na wspomnianych wyspach. Możesz złożyć rezerwację bezpośrednio w naszej głównej siedzibie w Warszawie, udać się do jednego z regionalnych oddziałów, znajdujących się w wielu dużych miastach w Polsce, albo zdecydować się na rezerwację online poprzez naszą stronę internetową.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Łódź

Adres: ul. Piotrkowska 137/139, 90-434 Łódź, łódzkie

Telefon: 42 636 21 12

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018